Neo

 

Jesteś tutaj: Wiadomości Na sygnale

Na sygnale

Ostróda: Policja podsumowała festiwal disco polo. Dwóch mężczyzn chciało się szarpać z funkcjonariuszami

Email Drukuj PDF

W miniony weekend ostródzcy policjanci czuwali nad bezpieczeństwem uczestników XXI Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Tanecznej. W trakcie trwania imprezy oraz po jej zakończeniu odnotowano kilka naruszeń porządku publicznego, na które błyskawicznie reagowali funkcjonariusze. Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy naruszyli nietykalność cielesną interweniujących policjantów, jak również pracowników ochrony. Innych poważniejszych zdarzeń kryminalnych nie odnotowano.

Ostróda: Od dzisiaj ulice miasta patrolują słuchacze Wyższej Szkoły Policji

Email Drukuj PDF

Od dzisiaj, na ulicach miast i gmin powiatu ostródzkiego można spotkać wspólne patrole policji i słuchaczy Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Młodzi funkcjonariusze szkoły policyjnej podczas wspólnych służb ze starszymi i doświadczonymi kolegami będą mogli z bliska przyjrzeć się pracy etatowych funkcjonariuszy.

Ostróda: Policjanci poszukują 29-latka. Ostatni raz widziano go w styczniu

Email Drukuj PDF

Ostródzcy policjanci prowadzą poszukiwania mężczyzny, który 31 stycznia br. wyszedł z domu pomocy w Marwałdzie i do chwili obecnej nie powrócił do ośrodka, a miejsce jego pobytu pozostaje nieznane.

Ostróda, powiat: Policjanci pracowali na miejscu dwóch wypadków

Email Drukuj PDF

W niedzielę 17 lipca, ostródzcy policjanci pracowali na miejscu dwóch wypadków drogowych, do których doszło na terenie powiatu. W wypadkach ranni zostali motocyklista i potrącona przez samochód 59-letnia kobieta. Policjanci apelują do kierowców o wzmożoną uwagę i ostrożność.

Gmina Ostróda: Policjanci zlikwidowali plantację konopi indyjskich. Była ukryta w lesie

Email Drukuj PDF

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego z Ostródy zlikwidowali plantację konopi indyjskich i zatrzymali 18-latka podejrzanego o ich posiadanie oraz uprawę. W lesie nieopodal Ostródy policjanci zabezpieczyli kilkadziesiąt krzaków konopi w różnej fazie wzrostu oraz gotową do sprzedaży marihuanę.

Strona 2 z 201