Neo
Jesteś tutaj: Wiadomości Na sygnale

Na sygnale

Ostróda: Dzielnicowy zatrzymał 28-latka, który ukradł kilka par markowych spodni

Email Drukuj PDF

Do policyjnego aresztu trafił 28-letni mieszkaniec Mławy, który w jednym z ostródzkich sklepów ukradł kilka par markowych spodni. Mężczyzna zapakował je do torby, przygotowanej tak, by podczas opuszczania sklepu nie zadziałały czujniki alarmu. Szybka reakcja dzielnicowego pozwoliła na zatrzymanie mężczyzny. 28-latek próbował jeszcze ratować się ucieczką, jednak po przebiegnięciu kilkudziesięciu metrów został zatrzymany.

Ostróda: Trzech wyrostków napadło na 12-latka. Później ukradli alkohol z pobliskiego sklepu

Email Drukuj PDF

Kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności może grozić 20-letniemu mieszkańcowi Ostródy, który razem z dwoma młodszymi kolegami zaczepił 12-latka, złapał go za twarz i zasłaniając usta, przeszukał kieszenie. Kiedy nic nie znalazł, razem z kolegami uciekł w kierunku pobliskiego sklepu, skąd chwilę później ukradł butelkę alkoholu.

Ostróda: Policyjna akcja "Trzeźwy poranek". Zatrzymano pijanego kierowcę TIR-a

Email Drukuj PDF

W poniedziałek 14 września rano, policjanci z ostródzkiej drogówki przeprowadzili działania „Trzeźwy poranek”. Miały one na celu przebadanie jak największej liczby kierujących i wyeliminowanie z ruchu drogowego tych, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownicę na tzw. podwójnym gazie. Wśród przebadanych był kierowca samochodu ciężarowego, który wsiadł za kierownicę mając blisko 1 promil alkoholu w organizmie.

Ostróda: Trzech mężczyzn uprawiało konopie indyjskie. Mieli też broń i materiały wybuchowe

Email Drukuj PDF

Ostródzcy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 33 do 60 lat, podejrzewanych o uprawę konopi indyjskich. W mieszkaniach mężczyzn znaleziono w sumie blisko 30 sadzonek tych nielegalnych roślin, 40 kilogramów krajanki tytoniowej oraz broń palną, amunicję i materiały wybuchowe. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Może im grozić kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Ostróda: Zaginął 28-letni Andrzej Wiszowaty. Ostatni raz widziano go w piątek

Email Drukuj PDF

Ostródzcy policjanci poszukują zaginionego Andrzeja Wiszowatego, który ostatni raz widziany był w miniony piątek około godziny 14:00 w Ostródzie. Od tej chwili nie wrócił do domu oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Ostróda: Podpalił swój dom, bo chciał pozbyć się niechcianych lokatorów

Email Drukuj PDF

Kara nawet 8 lat pozbawienia wolności może grozić 36-latkowi, który rzucił butelkę z łatwopalną cieczą na dach swojego domu. Dzięki szybkiej reakcji mieszkańców, dach budynku tylko trochę się nadpalił. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Jak tłumaczył policjantom, w ten sposób chciał wyprosić z domu swoich krewnych.

Strona 2 z 147