Neo
Jesteś tutaj: Wiadomości Na sygnale

Na sygnale

Ostróda: We trzech wtargnęli do mieszkania i ukradli telefon oraz dekoder TV

Email Drukuj PDF

Policjanci z Ostródy zatrzymali trzech mężczyzn, podejrzanych o napaść i kradzież. 19-latek i dwóch mężczyzn w wieku 35 i 50 lat wtargnęli do domu mieszkańca miasta, skąd zabrali telefon i warty kilkaset złotych dekoder. Wtedy też jeden z napastników miał uderzyć pokrzywdzonego. Okazało się, że w czasie zdarzenia wszyscy byli pijani. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty, a o ich dalszym losie zdecyduje teraz prokurator i sąd.

Ostróda: We dwóch napadali na stacje paliw. Wpadli po prawie 2 latach

Email Drukuj PDF

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, sprawców ubiegłorocznych napadów na stacje paliw w Ostródzie. W sumie ich łupem padło 5 tysięcy złotych. Sprawcy sądzili, że późna pora napadów i upływ czasu pozwolą pozostać im anonimowymi.

Ostróda: Pijany 30-latek ukradł ze sklepu batony. Uciekając uderzył ochroniarza

Email Drukuj PDF

Policjanci zatrzymali 30-letniego Michała J., który ukradł batony z jednego z ostródzkich sklepów i uderzył interweniującego pracownika ochrony. Agresywny złodziej trafił do policyjnego aresztu. Za popełnione przestępstwo może mu grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Gmina Ostróda: Pijany 34-latek jechał "od pobocza do pobocza". Zatrzymał go inny kierowca

Email Drukuj PDF

Godną naśladowania postawą wykazał się kierowca, który przerwał jazdę nietrzeźwemu motorowerzyście. Najpierw zauważył, jak 34-latek jedzie „od pobocza do pobocza”, a następnie, jadąc za nim, zmusił do zatrzymania na poboczu.

Gmina Ostróda: 34-latek chciał oszukać policjantów. Po wypadku wylegitymował się cudzym dowodem

Email Drukuj PDF

Kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności może grozić kierowcy BMW, którego samochód wypadł z drogi i wjechał w ogrodzenie jednej z posesji. Kiedy na miejsce przyjechali wezwani przez świadków policjanci, mężczyzna okazał im cudzy dowód osobisty jako własny. Jak się okazało, zrobił tak, ponieważ liczył na to, że w ten sposób uniknie odpowiedzialności za kolizję i brak uprawnień do kierowania samochodem.

Powiat: 32-latek trzymał w domu narkotyki, amunicję oraz granat. Tłumaczył, że jest kolekcjonerem

Email Drukuj PDF

Do policyjnego aresztu trafił mężczyzna, który trzymał na swojej posesji granat oraz kilkanaście sztuk amunicji różnego rodzaju. Podczas przeszukania przy 32-latku kryminalni ujawnili też środki odurzające. Granat został zdetonowany, a policjanci wyjaśniają teraz, skąd mieszkaniec gminy Miłomłyn miał materiały wybuchowe. Teraz Kamilowi J. grozi kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Strona 2 z 151