Neo
Jesteś tutaj: Wiadomości Na sygnale

Na sygnale

Ostróda: 32-latek wiózł pasażerów z Holandii. Pod wpływem marihuany zasnął za kierownicą

Email Drukuj PDF

Do policyjnego aresztu trafił 32-letni mieszkaniec Olsztyna, który busem wiózł pasażerów z Holandii. Mężczyzna podczas jazdy zaczął dziwnie się zachowywać, aż w końcu... zasnął. Obudzony przez ostatnią pasażerkę busa i innych kierowców, którzy zaczęli na niego trąbić, zjechał na parking i kontynuował sen. Wezwani na miejsce policjanci ustalili, że mężczyzna był pod wpływem marihuany. Teraz 32- latek odpowie przed sądem.

Powiat: Pijany kierowca najpierw jechał "wężykiem", a później zasnął za kierownicą

Email Drukuj PDF

Godną naśladowania postawą wykazał się mieszkaniec województwa łódzkiego, który zatrzymał nietrzeźwego kierowcę. Kiedy zauważył, że kierowca Forda jedzie „od pobocza do pobocza”, pojechał za nim i zmusił do zatrzymania auta. 68-latek zjechał na pobocze i... zasnął.

Powiat: Płonęło 15 hektarów lasu w gminie Łukta. Do gaszenia wykorzystano samoloty

Email Drukuj PDF

W czwartek 20 sierpnia, kilkanaście zastępów straży pożarnej walczyło z pożarem lasu, jaki wybuchł na terenie gminy Łukta. Do akcji gaśniczej, która trwała sześć godzin i objęła obszar około 15 ha lasu, zaangażowano również samoloty, które wykonały w sumie osiem zrzutów wody.

Ostróda: Uwaga na oszustów! Proponują obniżenie rachunków za prąd i telefon

Email Drukuj PDF

Policjanci ostrzegają przed oszustami, którzy proponując obniżenie rachunków za usługi telekomunikacyjne i energię elektryczną, „podsuwają” do podpisania inne umowy. Poszkodowani orientują się dopiero wtedy, gdy otrzymują faktury do zapłaty za usługi, których nie zamawiali.

Ostróda: Krótka wymiana zdań zakończyła się pobiciem i ugodzeniem nożem. Sprawcy w areszcie

Email Drukuj PDF

Ostródzcy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn, podejrzanych o pobicie z użyciem niebezpiecznego narzędzia. 23 i 24-latek usłyszeli już zarzuty. Tłumaczyli, że powodem całego zajścia była przypadkowa wymiana zdań, która eskalowała tak szybko, że w ciągu kilkunastu sekund doszło do szarpaniny, podczas której jeden z napastników ugodził młodego mężczyznę nożem.

Ostróda: Pijana 37-latka jechała na rowerze do pracy. Miała ponad 3 promile

Email Drukuj PDF

Ostródzcy policjanci zatrzymali pijaną rowerzystkę. Kobieta miała w organizmie ponad 3 promile alkoholu i sama przyznała, że takie stężenie to dużo nawet w przypadku mężczyzny. Justyna T. jechała w takim stanie do pracy. 

Strona 2 z 145