Neo
Jesteś tutaj: Wiadomości Na sygnale

Na sygnale

Ostróda: Powstał zespół do zwalczania agresywnych zachowań na drodze

Email Drukuj PDF

Ostródzcy policjanci z zespołu do zwalczania agresywnych zachowań na drodze przeprowadzili działania, mające na celu przeciwdziałanie agresji i eliminowanie z ruchu osób stwarzających zagrożenie. Tylko jednego popołudnia, skontrolowali 20 pojazdów i nałożyli 13 mandatów karnych.

Ostróda: Policjanci zabezpieczyli w jednym z mieszkań prawie 50 gramów marihuany, tabletki ekstazy i tytoń

Email Drukuj PDF

Do policyjnego aresztu trafił Kamil O., który wbrew przepisom Ustawy o przeciwdziałaniu narkomani posiadał środki odurzające. Policjanci podczas przeszukania mieszkania 26-latka zabezpieczyli blisko 50 gramów marihuany, kilkadziesiąt tabletek ekstazy i prawie 5 kilogramów krajanki tytoniowej.

Ostróda: Brutalne pobicie przed jednym z barów. Wśród zatrzymanych 3 młode kobiety

Email Drukuj PDF

Ostródzcy policjanci zatrzymali czworo 19-latków, sprawców chuligańskiego pobicia. Jeden z trójki pokrzywdzonych z poważnym urazem głowy trafił do szpitala. Dzięki natychmiastowej reakcji policjantów i dobrej współpracy ze świadkami zdarzenia, napastnicy trafili do policyjnego aresztu. Całej czwórce za przestępstwo, którego się dopuścili grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Funkcjonariusze nie wykluczają kolejnych zatrzymań w tej sprawie.

Ostróda: Prawie 300 policjantów ćwiczyło na stadionie przy ul. 3-go Maja

Email Drukuj PDF

Oddział Prewencji Policji z Olsztyna oraz Nieetatowe Pododdziały Prewencji z Olsztyna, Mrągowa, Kętrzyna, Szczytna, Ostródy, Iławy, Nowego Miasta Lubawskiego, Działdowa i Nidzicy wzięły udział we wspólnych ćwiczeniach, które odbyły się na Stadionie Miejskim w Ostródzie. Blisko 300 policjantów doskonaliło taktykę skutecznego zabezpieczania różnego rodzaju imprez masowych oraz przywracania porządku.

Ostróda: Spowodował kolizję, uciekł i zgłosił kradzież auta

Email Drukuj PDF

26-letni mieszkaniec Ostródy, dzwoniąc na numer alarmowy, zgłosił kradzież swojego samochodu. Policjanci szybko ustalili, że żadnej kradzieży nie było, a mężczyzna kłamał, bo kilka minut wcześniej spowodował kolizję.

Ostróda: Zarzuty dla złodziei ubrań. Okradali galerie handlowe w regionie

Email Drukuj PDF

Ostródzcy policjanci zatrzymali trzyosobową grupę, specjalizującą się w kradzieży ubrań z dużych sklepów. Sprawcy pakowali odzież z klipsami zabezpieczającymi do specjalnie przygotowanych toreb, tłumiących sygnał sklepowych bramek. Małgorzata G., Urszula S. i Jacek M. - kierowca, który woził je po miastach regionu - trafili już do policyjnego aresztu. Policjanci odzyskali skradzione rzeczy o wartości blisko 4 tysięcy złotych.

Strona 2 z 131