Neo

Polecamy również: Noclegi w Polsce, tanie noclegi Mazury | Ostróda, Informacje lokalne | Strony www, poligrafia, ulotki, plakaty | Autoserwis Domańscy Ostróda

Jesteś tutaj: Wiadomości Na sygnale

Na sygnale

Ostróda: Policjanci zatrzymali na gorącym uczynku sprawcę rozboju. Ukradł torebkę starszej kobiecie

Email Drukuj PDF

Kara nawet 2 lat pozbawienia wolności może grozić 18-latkowi, który ukradł starszej kobiecie torebkę z dokumentami. Biegnącego mężczyznę zauważyli policjanci patrolujący ulice. Sytuacja wydała im się podejrzana i zatrzymali 18-latka. Ten od razu przyznał się, że przed chwilą okradł siedzącą na przystanku starszą kobietę.

Ostróda: Komendant policji wyznaczył nagrodę za pomoc w ujęciu podpalaczy

Email Drukuj PDF

Ostródzcy policjanci pracują nad sprawą pożarów, które wybuchały ostatnio na terenie miasta i gminy Ostróda. Dotychczasowe ustalenia wskazują, że ich przyczyną mogły być podpalenia.

Ostróda: Zwolnili go za alkohol, więc postanowił okraść firmę

Email Drukuj PDF

Kara nawet 5 lat pozbawienia wolności może grozić 63-letniemu mężczyźnie, który ukradł z jednego z zakładów drewno kominkowe o wartości 1500 złotych. Sprawcę zauważył pracownik zakładu. Funkcjonariusze zatrzymali Waldemara C., który podczas przesłuchania przyznał się do zarzutu kradzieży.

Ostróda: Aresztowano podpalaczy budynku kolejowej ekspedycji. Grozi im do 10 lat więzienia

Email Drukuj PDF

Trzy miesiące w areszcie spędzi dwóch mężczyzn, którzy kilka dni temu podpalili opuszczony budynek ekspedycji kolejowej w Ostródzie. Obaj sprawcy w niedługim czasie, dzięki intensywnej pracy ostródzkich policjantów, trafili do aresztu. Podczas przesłuchania nie kwestionowali swojej winy. Za to, co zrobili może im grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Powiat: Makabryczna zbrodnia. Ostródzcy policjanci znaleźli zwłoki noworodka

Email Drukuj PDF

Ostródzcy policjanci zatrzymali 22-letnią kobietę, która udusiła swoje nowo narodzone dziecko, a jego ciało ukryła w plastikowym pojemniku w pomieszczeniu gospodarczym. Weronika K. po przesłuchaniach trafiła do policyjnego aresztu, gdzie usłyszała zarzut dzieciobójstwa. Jeżeli zarzuty zostaną rozszerzone, kobiecie może grozić nawet dożywocie.

Ostróda: Spłonął budynek kolejowej ekspedycji. Z pożarem walczyło ponad 50 strażaków

Email Drukuj PDF

W czwartek 10 września po godzinie 20, ostródzcy strażacy otrzymali zgłoszenie o płonącym budynku kolejowym przy ulicy Słowackiego w Ostródzie. Dawna siedziba kolejowej ekspedycji paliła się przez ponad 6 godzin, a najbardziej prawdopodobną przyczyną pożaru było podpalenie.

Strona 2 z 117