AMW

 

Jesteś tutaj: Wiadomości Na sygnale

Na sygnale

Gmina Ostróda: 70-letni kierowca zasłabł i spowodował czołowe zderzenie

Email Drukuj PDF

Ostródzcy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na trasie Bałcyny – Smykówko. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 70-letni kierowca podczas jazdy zasłabł i zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do czołowego zderzenia z innym samochodem osobowym.

Powiat: Wyzywał, bił i groził żonie śmiercią. Aresztowano kolejnego sprawcę przemocy domowej

Email Drukuj PDF

Ostródzki sąd zdecydował o trzymiesięcznym aresztowaniu mężczyzny, który jest podejrzany o znęcanie się nad swoją żoną. Dramat w tej rodzinie trwał od kilku tygodni. Kiedy pokrzywdzona powiadomiła o wszystkim policjantów, 48-latek został zatrzymany. Teraz za popełnione przestępstwo może mu grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Ostróda: Pijany i bez prawa jazdy prawie staranował radiowóz

Email Drukuj PDF

Przed sądem odpowie mieszkaniec gminy Grunwald, którego policjanci zatrzymali do kontroli drogowej po tym, jak niemal wpadł autem na ich radiowóz. Mężczyzna wsiadł za kierownicę samochodu, mając ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Ponadto, jak ustalili funkcjonariusze, 56-latek nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Ostróda: Pijany 17-latek ukradł motorower. Daleko nie odjechał...

Email Drukuj PDF

Zarzut krótkotrwałego użycia pojazdu oraz jazdy w stanie nietrzeźwości usłyszał 17-latek, którego zatrzymali ostródzcy policjanci. Nastolatek zabrał jednoślad z terenu jednej z posesji, wsiadł na niego i odjechał. Gdy zatrzymali go policjanci, okazało się, że ma prawie promil alkoholu w organizmie.

Ostróda: Chciał ukraść koparkę i ładowarkę. Sprzęt o wartości ponad miliona zł był już na lawetach

Email Drukuj PDF

Ostródzcy policjanci z wydziału kryminalnego udaremnili kradzież z kopalni piasku koparki i ładowarki, wartych ponad milion złotych. Zarzut w tej sprawie usłyszał 29-latek, który kierował działaniami niczego nieświadomych pracowników firmy transportowej. Jak się okazało, mężczyzna był poszukiwany listem gończym.

Strona 2 z 198