Neo

 

Jesteś tutaj: Wiadomości Na sygnale

Na sygnale

Ostróda: Policjanci aresztowali 24-latka, podejrzanego o wprowadzenie na rynek znacznej ilości narkotyków

Email Drukuj PDF

Zarzut wprowadzania na rynek znacznej ilości substancji psychotropowych może usłyszeć 24-letni mieszkaniec Ostródy. Łukasz D. udzielał innym osobom narkotyki, które następnie trafiały na lokalny rynek. Do sprawy został zatrzymany także inny mieszkaniec Ostródy, w którego mieszkaniu policjanci zabezpieczyli ponad 80 gramów marihuany i ponad 30 tabletek ecstasy.

Ostróda: 20-latek odpowie za ciężkie uszkodzenie ciała. Pociął swojej ofierze twarz i ręce

Email Drukuj PDF

Ostródzcy policjanci zatrzymali 20-latka podejrzewanego o napaść i ciężkie uszkodzenie ciała. Zaatakowany przez niego mężczyzna z obrażeniami twarzy i rąk trafił do szpitala. Sprawcy grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Ostróda: Zatrzymano 32-latka, poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania

Email Drukuj PDF

Ostródzcy policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali 32-letniego mężczyznę, który był poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania. Przed niemieckim wymiarem sprawiedliwości ukrywał się od około miesiąca. Mieszkaniec powiatu ostródzkiego poszukiwany był za przestępstwa przeciwko wolności seksualnej.

Ostróda: Akcja policyjnych antyterrorystów. Przejęli transport prawie 3 kg marihuany

Email Drukuj PDF

W miniony piątek w Ostródzie, podlascy policjanci przejęli transport blisko 2,8 kg marihuany o wartości nie mniejszej niż 80 tysięcy złotych. Cztery zatrzymane w trakcie policyjnych działań osoby usłyszały już zarzuty handlu narkotykami, a 2 z nich zostały tymczasowo aresztowane.

Powiat: Policjanci zatrzymali 18-latka, podejrzanego o wprowadzenie na rynek 10 kg narkotyków

Email Drukuj PDF

Zabezpieczone narkotyki oraz zatrzymanie 18 i 19-latka - to wynik pracy ostródzkich kryminalnych. Funkcjonariusze przejęli narkotyki ukryte w różnych częściach lokali, zajmowanych przez mężczyzn. 18-latek podejrzany jest o wprowadzenie prawie 10 kilogramów środków odurzających na rynek, w tym uprawę konopi indyjskich. Za to przestępstwo grozi mu kara nawet do 10 lat więzienia. 19-latek również nie uniknie odpowiedzialności i odpowie przed sądem za posiadanie środków odurzających.

Strona 2 z 200