Neo
Jesteś tutaj: Wiadomości Na sygnale

Na sygnale

Ostróda: Bomba w Urzędzie Miasta i szpitalu? Policjanci zatrzymali pijanego żartownisia

Email Drukuj PDF

Policjanci zatrzymali 30-letniego mieszkańca jednej z miejscowości pod Ostródą, który zadzwonił do oficera dyżurnego jednostki i poinformował, że w nocy w szpitalu i Urzędzie Miasta wybuchnie bomba. Mężczyzna, który wkrótce po zgłoszeniu trafił do policyjnego aresztu, miał 2 promile alkoholu w organizmie. Grozi mu kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Gmina Ostróda: Tragedia na torach w Tyrowie. 54-latek wjechał na rowerze wprost pod pociąg

Email Drukuj PDF

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Tyrowie pod Ostródą. 54-letni rowerzysta wjechał tam wprost pod nadjeżdżający pociąg relacji Olsztyn - Poznań i zginął na miejscu.

Ostróda: Jeden uderzył w drzewo, drugi pędził jak szalony. Policjanci zatrzymali im prawa jazdy

Email Drukuj PDF

Ostródzcy policjanci zatrzymali prawo jazdy 19-latkowi, który stracił panowanie nad samochodem i uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku uderzenia, pasażer samochodu z obrażeniami trafił do szpitala. Z kolei na 3 miesiące uprawnienia stracił 28-latek z Malborka, który w terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 60 km/h. Mężczyzna odmówił przyjęcia 500 złotowego mandatu twierdząc, że w sądzie dostanie niższą grzywnę.

Ostróda: 29-latek groził byłej żonie i podpalił samochód jej kolegi

Email Drukuj PDF

Ostródzki sąd zadecydował o trzymiesięcznym aresztowaniu 29-latka, który jest podejrzany o podpalenie samochodu oraz kierowanie gróźb wobec byłej żony i jej bliskich. Rok wcześniej mężczyzna był karany za znęcanie się nad kobietą. Sąd w wyroku zakazał mu kontaktowania się z pokrzywdzoną i zbliżania się do niej. 29-latek zlekceważył jednak ten zakaz i wielokrotnie groził kobiecie.

Ostróda: Pociąg śmiertelnie potrącił kobietę. Policja ustala jej tożsamość

Email Drukuj PDF

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło wczoraj późnym wieczorem w Ostródzie. Pociąg relacji Poznań - Olsztyn potrącił przechodzącą przez torowisko kobietę, która poniosła śmierć na miejscu.

Ostróda: 66-latka pobiła swojego męża i poszła spać. Kiedy wstała, mężczyzna już nie żył

Email Drukuj PDF

Zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, skutkującego śmiercią usłyszała kobieta, który w drugi dzień świąt pobiła swojego męża. Kobieta miała zadać mu uderzenia w głowę, po czym położyć się spać. Kiedy po kilku godzinach wstała, jej małżonek nie dawał już oznak życia. Wtedy wezwała pogotowie ratunkowe. Lekarz stwierdził zgon i o całej sytuacji powiadomił policjantów.

Strona 2 z 161