Neo
Jesteś tutaj: Wiadomości Na sygnale

Na sygnale

Ostróda: Bił i wyzywał swoją żonę, bo podejrzewał ją o zdradę

Email Drukuj PDF

Przed ostródzkim sądem stanie 25-latek, który znęcał się nad swoją żoną. Policjanci i prokurator chcą, by do czasu rozprawy mężczyzna przebywał w areszcie. Za znęcanie się nad osobą najbliższą kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Ostróda: 29-latek pobił i okradł mężczyznę, z którym poszedł na piwo

Email Drukuj PDF

Kara nawet 12 lat pozbawienia wolności grozi 29-letniemu mieszkańcowi Ostródy, który zaatakował mężczyznę, z którym poszedł na piwo. Sprawca rzucił się na poznanego chwilę wcześniej kompana, bił i groził mu śmiercią, trzymając w ręku nóż. Następnie okradł go i uciekł.

Ostróda: Mecz podwyższonego ryzyka. Policjani zatrzymali poszukiwanego listem gończym kibica

Email Drukuj PDF

Prawie 1700 kibiców, w tym ponad 400 z Katowic, przyjechało w niedzielę do Ostródy na mecz Stomil Olsztyn - GKS Katowice. Porządku i bezpieczeństwa pilnowało kilkuset policjantów. Monitorujący środowisko pseudokibiców kryminalni, przed wejściem na stadion zatrzymali poszukiwanego listem gończym kibica drużyny gości.

Gmina Ostróda: Pożar w Hotelu Anders. Na szczęście to tylko ćwiczenia

Email Drukuj PDF

W dniach 11 - 13 maja, w obiektach Hotelu Anders w Starych Jabłonkach, odbyły się ćwiczenia służb ratowniczo- gaśniczych. Swoje umiejętności doskonalili strażacy z JRG nr 1 w Ostródzie oraz ochotnicze straże pożarne z Turznicy, Starych Jabłonek i Pietrzwałdu.

Powiat: Aż osiem kolizji jednego dnia. Policjanci apelują o ostrożność

Email Drukuj PDF

Do ośmiu kolizji drogowych doszło wczoraj na terenie powiatu ostródzkiego. Ich głównym powodem było niezachowanie właściwej odległości od poprzedzającego samochodu i niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze w czasie opadów deszczu. Jedno zdarzenie spowodował też kierowca, który miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. 42-latek nie udzielił pierwszeństwa przejazdu innemu kierowcy.

Ostróda: Dozór policyjny i nakaz opuszczenia mieszkania dla 20-latka, który znęcał się nad ojcem

Email Drukuj PDF

Dozór policyjny, nakaz natychmiastowego opuszczenia mieszkania oraz zakaz kontaktowania się z pokrzywdzonym orzekł prokurator wobec 20-letniego sprawcy przemocy domowej. Dawid F. od roku znęcał się nad swoim ojcem.

Strona 2 z 137