Neo

Polecamy również: Noclegi w Polsce, tanie noclegi Mazury | Ostróda, Informacje lokalne | Strony www, poligrafia, ulotki, plakaty | Autoserwis Domańscy Ostróda

Jesteś tutaj: Wiadomości Na sygnale

Na sygnale

Ostróda: Areszt dla 67-latka, który od ponad 8 lat znęcał się nad żoną

Email Drukuj PDF

Ostródzki sąd zdecydował o trzymiesięcznym aresztowaniu sprawcy przemocy domowej. Wiesław P. jest podejrzany o psychiczne znęcanie się nad żoną. Dramat w tej rodzinie trwał od ponad 8 lat.

Ostróda: Pijany 65-latek chciał podpalić swoją żonę. Wyszedł z więzienia, miał orzeczony zakaz zbliżania

Email Drukuj PDF

Ostródzcy policjanci zatrzymali 65-letniego Kazimierza N., podejrzanego o uporczywe nękanie i grożenie swojej byłej żonie. Mężczyzna usłyszał już wcześniej zarzut znęcania się nad rodziną, jednak szybko zapomniał, że sąd orzekł wobec niego 5-letni zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej i wpadł w ręce policjantów tuż po tym, jak naruszył sądowy zakaz i oblał żonę łatwopalną cieczą.

W niedzielę ostródzcy policjanci interweniowali wobec mężczyzny, który próbował podpalić drzwi do jednego z mieszkań. W trakcie dalszych czynności okazało się, że było to celowe działanie 65-latka wobec byłej żony, którą kilka minut wcześniej oblał łatwopalną cieczą i groził że ją podpali.

Z relacji kobiety wynikało, że Kazimierz N. złamał sądowy  zakaz zbliżania się i nadal nachodzi ją w domu. Interweniujący policjanci zatrzymali pijanego 65-latka, który trafił do policyjnego aresztu. Okazało się, że mężczyzna nie tak dawno wyszedł z więzienia za znęcanie się. Kazimierz N. usłyszał już zarzuty.

Policjanci i prokurator wnioskują o zastosowanie środka zapobiegawczego wobec podejrzanego.Teraz za naruszenie sądowego zakazu oraz stosowanie gróźb karalnych 65-latkowi może grozić kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Wypadek pod Ostródą. Trzy osoby w szpitalu

Email Drukuj PDF

Ostródzcy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj na jednej z podmiejskich dróg. Z pierwszych ustaleń wynika, że kierowca osobowego Isuzu stracił panowanie nad pojazdem tuż po wyprzedzeniu ciągnika rolniczego i uderzył w przydrożne drzewo.

Ostróda: Znęcał się nad partnerką i czwórką dzieci, mimo że miał zakaz zbliżania

Email Drukuj PDF

Na 3 miesiące trafił do aresztu 49-latek, który znęcał się nad swoją partnerką oraz dziećmi. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna od ponad 2 lat wyzywał, szarpał i bił swoją partnerkę. Niejednokrotnie wyganiał też kobietę wraz z dziećmi z domu. Już w maju mężczyzna usłyszał zarzut znęcania się nad najbliższymi i decyzją prokuratora miał opuścić wspólne mieszkanie i nie kontaktować się z pokrzywdzonymi.

Ostróda: Zatrzymano pijanego 26-latka, który kradł pokrywy studzienek kanalizacyjnych

Email Drukuj PDF

Kara nawet 5 lat pozbawienia wolności może grozić 26-latkowi z Ostródy, odpowiedzialnemu za kradzież pokryw studzienek kanalizacyjnych. Zatrzymany na gorącym uczynku mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Kamil S. w chwili zatrzymania był pijany - miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Ostróda: Pijani kierowcy biją rekordy. Aż sześciu zatrzymanych jednego dnia!

Email Drukuj PDF

Pomimo zakrojonych na szeroką skalę działań informacyjnych i prewencyjnych,  funkcjonariusze ostródzkiej drogówki nadal zatrzymują kierowców, którzy siadają za kierownicą po paru „głębszych”. W poniedziałek 18 sierpnia, aż sześciu straciło z tego powodu prawo jazdy.

Strona 2 z 115