Neo
Jesteś tutaj: Wiadomości Na sygnale

Na sygnale

Wielka obława w Ostródzie i okolicach. Kilku zatrzymanych, w tym poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania

Email Drukuj PDF

W nocy z czwartku na piątek ostródzcy policjanci przeprowadzili działania, których celem było zarówno wyeliminowanie z dróg nietrzeźwych kierowców, jak również ujawnienie osób, mogących popełniać przestępstwa lub posiadających przedmioty, których posiadanie jest zabronione. Podczas akcji kilkanaście patroli sprawdzało stan trzeźwości kierowców, oraz zawartość bagażników aut. Ostatecznie zatrzymano kilku poszukiwanych, w tym 41-latka poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania i listem gończym. Mężczyzna ma do odbycia dwuletnią karę więzienia, między innymi za czerpanie korzyści z prostytucji.

Gmina Ostróda: 67-latek zginął pod kołami lawety. Kierowca był trzeźwy

Email Drukuj PDF

Ostródzcy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w Szyldaku, gdzie kierowca ciężarowego Volvo potrącił 67-letniego mężczyznę. W wyniku odniesionych obrażeń pieszy zginął na miejscu.

Gmina Ostróda: Pożar domu w Starych Jabłonkach. Nie żyje 74-letni mężczyzna

Email Drukuj PDF

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach pożaru, do którego doszło w podostródzkich Starych Jabłonkach. W jego wyniku zginął 74-letni mężczyzna.

Ostróda: Policjanci zatrzymali pijanego kierowcę. Jechał wężykiem po krajowej szesnastce

Email Drukuj PDF

Od stycznia 2015 roku na drogach województwa warmińsko-mazurskiego policjanci ujawnili 468 kierujących pod wpływem alkoholu. Wczoraj ostródzcy policjanci ruchu drogowego, monitorując sytuacje na drodze krajowej nr 16, zauważyli samochód, którego kierowca jechał „wężykiem”. Piotr A. miał prawie 0,8 promila alkoholu w organizmie.

Ostróda: Policjanci zatrzymali pijanego kierowcę

Email Drukuj PDF

W nocy z niedzieli na poniedziałek, ostródzcy policjanci zatrzymali pijanego kierowcę. Mateusz G. wsiadł za kierownicę Opla mając ponad promil alkoholu w organizmie. Teraz grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności i utrata prawa jazdy na okres nawet 10 lat.

Ostróda: Areszt dla mężczyzny, który zaatakował i okradł spacerującą z dzieckiem kobietę

Email Drukuj PDF

Ostródzki sąd zadecydował o trzymiesięcznym aresztowaniu 37-latka, który napadł na młodą kobietę spacerującą z półtoramiesięcznym dzieckiem. Mężczyzna podbiegł do niej, przewrócił ją i wyrwał telefon komórkowy. Pisaliśmy o tej sprawie przedwczoraj.

Strona 2 z 128