Najmowicz

Polecamy również: Noclegi w Polsce, tanie noclegi Mazury | Ostróda, Informacje lokalne | Strony www, poligrafia, ulotki, plakaty | Autoserwis Domańscy Ostróda

Jesteś tutaj: Wiadomości Na sygnale

Na sygnale

Ostróda: Spłonęła stolarnia w Międzylesiu. Trwa ustalanie przyczyn

Email Drukuj PDF

Policjanci wyjaśniają okoliczności, w których doszło do pożaru na jednej z posesji w miejscowości Międzylesie. Z pierwszych ustaleń wynika, że ogień pojawił się nagle w stolarni przylegającej do domu jednorodzinnego. Na szczęście nikt nie odniósł żadnych obrażeń.

Ostróda: Bijatyka i pożar w amfiteatrze. Ćwiczenia policji, straży pożarnej i służb ratowniczych

Email Drukuj PDF

W ostródzkim amfiteatrze odbyły się ćwiczenia, mające na celu doskonalenie współpracy policji, straży pożarnej oraz służb ratowniczych. Jak zawsze ćwiczenia miały na celu dopracowanie procedur przewidzianych na wypadek zagrożenia bezpieczeństwa.

Ostróda: Upokarzał, wyzywał i groził. Aresztowano kolejnego sprawcę przemocy domowej

Email Drukuj PDF

Ostródzki sąd zdecydował o trzymiesięcznym aresztowaniu sprawcy przemocy domowej. Adam K. jest podejrzany o znęcanie się nad swoją żoną i małoletnimi dziećmi. Dramat w tej rodzinie trwał od ponad 3 lat. Teraz za popełnione przestępstwo mężczyźnie może grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Ostróda: Operacja "Archimedes". Zatrzymano właścicieli agencji towarzyskich

Email Drukuj PDF

W ramach koordynowanej przez Interpol międzynarodowej operacji „Archimedes”, warmińsko- mazurscy policjanci zatrzymali 10 osób, z których 6 usłyszało zarzuty związane z posiadaniem środków odurzających, kradzieżami i włamaniami, a kolejne 4 odpowiedzą za czerpanie korzyści majątkowych z prostytucji. W tym gronie są właściciele olsztyńskich i ostródzkich agencji towarzyskich oraz współpracujący z nimi taksówkarz.

Ostróda: Okradł swoją dziewczynę, bo nie chciała z nim wyjechać

Email Drukuj PDF

Kara nawet 5 lat pozbawienia wolności może grozić 22-latkowi, który ukradł swojej dziewczynie 20 tysięcy złotych. Mężczyzna po kłótni z kobietą zabrał jej torebkę z pieniędzmi i pojechał taksówką do Olsztyna. Tam do rana pił alkohol, a kiedy został zatrzymany przez policjantów, część gotówki miał jeszcze przy sobie.

Ostróda: CBŚ zatrzymało dwie osoby i zabezpieczyło blisko 100 gramów kokainy

Email Drukuj PDF

Policjanci Centralnego Biura Śledczego zatrzymali dwie osoby podejrzane o wprowadzanie do obrotu znacznych ilości narkotyków. Dorota D. oraz Jarosław H. mieli przy sobie blisko 100 gramów kokainy. Oboje usłyszeli zarzuty i decyzją sądu zostali tymczasowo aresztowani.

Strona 2 z 118