Neo
Jesteś tutaj: Wiadomości Na sygnale

Na sygnale

Ostróda: Nie mieli praw jazdy, a i tak prowadzili auta. Grożą im 2 lata więzienia

Email Drukuj PDF

Na karę nawet 2 lat pozbawienia wolności naraziło się dwóch mężczyzn, którzy pomimo cofniętych uprawnień wsiedli za kierownice samochodów. Jeden z nich uderzył w ogrodzenie posesji i uciekł, drugi został zatrzymany do kontroli po informacji, że stwarza zagrożenie dla innych uczestników ruchu.

Powiat: Pijany wędkarz wypadł z łódki. Uratowali go strażacy ochotnicy

Email Drukuj PDF

O dużym szczęściu może mówić 49-latek, który będąc pod wpływem alkoholu, łowił ryby na jeziorze Dabrowa Mała. Mężczyzna w pewnym momencie pochylił się, żeby wyciągnąć złowioną rybę i wtedy jego łódź wywróciła się. Kiedy zaalarmowani policjanci dotarli na miejsce, pijanego wędkarza wyciągali z jeziora strażacy ochotnicy

Ostróda: Pijany kierowca najpierw zepsuł odkurzacz na stacji paliw, a później uderzył w znak drogowy

Email Drukuj PDF

Do policyjnego aresztu trafił 24-latek, który na jednej ze stacji benzynowych uszkodził jej wyposażenie, a później, jadąc w stronę Lubajn, uderzył w znak drogowy. Policjanci zatrzymali go kilkadziesiąt metrów dalej, kiedy oglądał uszkodzenia auta. Mężczyzna był pijany.

Ostróda: Policjanci zatrzymali złodzieja rowerów. Ukradł ich co najmniej siedem

Email Drukuj PDF

Kara nawet 5 lat pozbawienia wolności może grozić 42-letniemu mieszkańcowi gminy Miłomłyn, który kradł rowery na terenie powiatu ostródzkiego. Mężczyzna wykorzystywał nieostrożność właścicieli jednośladów, którzy pozostawiali je niezabezpieczone. Policjanci odzyskali już 7 rowerów. Trwa ustalanie, czy Tomasz J. ma również związek z innymi kradzieżami.

Gmina Ostróda: Dotkliwie pobili 33-latka. Powód? Zazdrość o byłą konkubinę jednego z nich

Email Drukuj PDF

Przed ostródzkim sądem stanie trzech mężczyzn, którzy zaatakowali i dotkliwie pobili 33-letniego mieszkańca gminy Ostróda. Sprawcy pobicia trafili do policyjnego aresztu, gdzie podczas przesłuchania do wszystkiego się przyznali. Teraz grozi im kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Powiat: Pijany 32-latek jechał kradzionym Audi. Wydawało mu się, że jest w Sopocie

Email Drukuj PDF

Ostródzcy policjanci zatrzymali na drodze krajowej nr 7 w okolicach Miłomłyna pijanego kierowcę. Mężczyzna, który miał 2,5 promila alkoholu w organizmie, był tak pijany, że wydawało mu się, że jest w Sopocie. Okazało się, że Audi, którym jechał, tego samego dnia zostało skradzione na terenie Gdańska. Teraz mężczyzna będzie się tłumaczył ze swojego postępowania.

Strona 2 z 140