Neo
Jesteś tutaj: Wiadomości Na sygnale

Na sygnale

Ostróda: Policjanci sprawdzili stan trzeźwości 450 kierowców. Dwóch było pijanych

Email Drukuj PDF

W poniedziałek 26 września, policjanci z ostródzkiej drogówki przeprowadzili działania pt. „Alkohol i narkotyki”, ukierunkowane na eliminowanie z ruchu kierowców będących pod środków odurzających. Spośród przebadanych 450 kierowców, policjanci zatrzymali dwóch, którzy wsiedli za kierownicę po alkoholu.

Gmina Ostróda: Pijany kierowca najpierw uderzył w inny samochód, a później w drzewo

Email Drukuj PDF

Ostródzcy policjanci zostali powiadomieni, że na jednej z podmiejskich dróg doszło do wypadku. Na miejscu okazało się, że kierowca Audi najpierw uderzył w nadjeżdżający pojazd, a później w przydrożne drzewo. Jak się okazało wsiadł za kierownice mając prawie 2 promile alkoholu w organizmie.

Ostróda: Ćwiczenia rezerwistów "TARCZA 16". Największe w powojennej historii policji

Email Drukuj PDF

Ponad 1500 osób, planowanych jako uzupełnienie kadr policyjnych na wypadek zagrożenia bezpieczeństwa państwa, uczestniczyło wczoraj w ćwiczeniach pod kryptonimem „TARCZA 16”. Zaangażowano w nie 74 jednostki organizacyjne policji z całej Polski, do których powołano rezerwistów. Wśród wytypowanych jednostek znalazły się komendy policji z Ostródy, Olsztyna, Elbląga i Pisza.

Ostróda: 67-latek złamał zakaz zbliżania się do córki. Grożą mu 3 lata więzienia

Email Drukuj PDF

Mieszkaniec Ostródy odpowie za naruszenie sądowego zakazu zbliżania się do osób, nad którymi wcześniej się znęcał. 64-latek szybko zapomniał, że sąd zakazał mu zbliżać się do córki i jej małoletniego syna. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów po tym, jak próbował dostać się do ich mieszkania. Teraz za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Ostróda: Areszt dla 60-latka, który znęcał się nad swoją matką. Nie pierwszy raz

Email Drukuj PDF

Ostródzki sąd zdecydował o trzymiesięcznym aresztowaniu mężczyzny, który jest podejrzany o znęcanie się nad swoją matką. Po wielu miesiącach awantur, wyzywania i gróźb, kobieta zdecydowała się powiadomić o wszystkim policjantów. 60-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Strona 2 z 204