Neo

Polecamy również: Noclegi w Polsce, tanie noclegi Mazury | Ostróda, Informacje lokalne | Strony www, poligrafia, ulotki, plakaty | Autoserwis Domańscy Ostróda

Jesteś tutaj: Wiadomości Na sygnale

Na sygnale

Ostróda: Aresztowano dwóch mężczyzn, którzy grozili, że podpalą swoje domy

Email Drukuj PDF

Ostródzki sąd zadecydował o tymczasowym aresztowaniu dwóch mężczyzn, którzy znęcali się nad swoimi najbliższymi. Zarówno 39-letni mieszkaniec gminy Łukta, jak i 26-latek z jednej z miejscowości pod Ostródą, kilka dni temu trafili do policyjnego aresztu po tym, jak grozili, że podpalą swoje domy.

Ostróda: Zgłosili brutalne pobicie i rozbój. Chcieli, żeby policjanci odwieźli ich do domu

Email Drukuj PDF

Policjanci zostali powiadomieni o brutalnej kradzieży rozbójniczej, do której miało dojść w okolicach drogi krajowej nr 7 pod Ostródą. Dwaj młodzi mężczyźni mieli zostać zabrani na „stopa”, a następnie brutalnie pobici, okradzeni i pozostawieni w lesie. Jak się okazało, cała historia została zmyślona.

Ostróda: Tragiczny wypadek na "siódemce". Nie żyje 12-letnia dziewczynka

Email Drukuj PDF

Ostródzcy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na drodze krajowej nr 7 w pobliżu miejscowości Rychnowska Wola. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierowca Audi z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w przydrożny konar. W wyniku wypadku, śmierć poniosła 12-letnia córka kierowcy.

Ostróda: Trzy miesiące aresztu dla podejrzanego o znęcanie się nad matką

Email Drukuj PDF

Ostródzki sąd zadecydował o trzymiesięcznym aresztowaniu 21-letniego Kamila A., który jest podejrzany o znęcanie się nad swoją matką. Teraz może mu grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Gmina Ostróda: Jechał prawie 150 km/h w terenie zabudowanym

Email Drukuj PDF

Przed sądem będzie się tłumaczył 36-letni mężczyzna, który w terenie zabudowanym, w pobliżu przejścia dla pieszych, przekroczył prędkość o blisko 100 km/h. Mężczyzna nie widział w tym nic złego, ponieważ w pobliżu nie było szkoły. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy i skierują w stosunku do niego wniosek o ukaranie do sądu.

Ostróda: Uwaga na oszustów! Podają się za "Prokuraturę Celną"

Email Drukuj PDF

Policjanci ostrzegają przed oszustami, którzy wymyślili instytucję "Prokuratura Celna w Zielonej Górze" i nakładają grzywny celno- skarbowe. W powiecie ostródzkim takie pisma otrzymały już cztery osoby. Dwie z nich uwierzyły w autentyczność pisma i wpłaciły po 1000 złotych rzekomej grzywny.

Strona 2 z 114