Neo

Polecamy również: Noclegi w Polsce, tanie noclegi Mazury | Ostróda, Informacje lokalne | Strony www, poligrafia, ulotki, plakaty | Autoserwis Domańscy Ostróda

Jesteś tutaj: Wiadomości Na sygnale

Na sygnale

Ostróda: Aresztowano 30-latka, który od kilku miesięcy znęcał się nad matką i siostrą

Email Drukuj PDF

Sąd Rejonowy w Ostródzie przychylił się do popartego przez prokuraturę wniosku policjantów i zastosował trzymiesięczny areszt wobec 30-letniego sprawcy przemocy domowej. Marcin K. od kilku miesięcy znęcał się nad matką i siostrą. Za popełnione przestępstwo grozi mu teraz kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Ostróda : Poszukiwania zakończone. 16- letni Maurice odnalazł się w Olsztynie

Email Drukuj PDF

Szesnastoletni Maurice Gillhaus - obywatel Niemiec, którego od dwóch dni szukało kilkudziesięciu policjantów, strażaków i ochotników PCK - odnalazł się w jednej z olsztyńskich galerii handlowych. Jest cały i zdrowy.

Ostróda : Trwają poszukiwania 16- letniego Maurice'a. Przeczesano 50 hektarów lasu

Email Drukuj PDF

W czwartek 10 kwietnia, policjanci wznowili poszukiwania 16–latka, który we wtorek około godziny 10 wyszedł z domu i od tego czasu nie nawiązał kontaktu z opiekunami. Wczoraj nastolatka szukało kilkudziesięciu funkcjonariuszy, w tym słuchacze Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, strażacy oraz specjalnie wyszkolone psy.  Niestety, pomimo przeszukania ponad 50 hektarów terenów leśnych nie natrafiono na żaden ślad. O pierwszej w nocy poszukiwania przerwano. Dzisiaj policjanci, ochotnicy PCK i służby leśne znów poszukują zaginionego chłopca.

Powiat: Mogą dostać wieloletnie wyroki za włamania. Jeden ukradł kiełbasę, drugi szukał wódki

Email Drukuj PDF

Kara nawet 15 lat pozbawienia wolności może grozić 51-letniemu mężczyźnie, który włamał się do mieszkania swojej sąsiadki i ukradł z kuchennej lodówki artykuły spożywcze (głównie kiełbasę) o wartości kilkudziesięciu złotych. Za podobne włamanie odpowie 31-letni mieszkaniec gminy Dąbrówno, który włamał się do sąsiadki w poszukiwaniu alkoholu.

Ostróda: Zaginął 16-letni obywatel Niemiec. Uczestnik programu resocjalizacyjnego

Email Drukuj PDF

Ostródzcy policjanci poszukują 16-letniego Maurice'a Gillhausa, który wczoraj około godziny 10.00 wyszedł z domu przy ul. Turystycznej w Ostródzie i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z opiekunami. Jak udało nam się ustalić, nastolatek przebywał u jednej z ostródzkich rodzin w ramach polsko-niemieckiego programu resocjalizacyjnego.

Ostróda: Uważajmy wypłacając pieniądze z bankomatów. Okradziono klientów kilku banków

Email Drukuj PDF

Ostródzcy policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą pracują nad sprawą kradzieży pieniędzy z kont klientów kilku banków. Podejrzewa się, że sprawcy wykorzystując specjalistyczny sprzęt kopiowali dane z kart bankomatowych i w ten sposób okradali klientów banków.

Strona 2 z 101