Najmowicz
Jesteś tutaj: Wiadomości Na sygnale

Na sygnale

Ostróda: Groźny wypadek na drodze do Lubajn. Sprawca przewoził 6,5 tysiąca paczek nielegalnych papierosów

Email Drukuj PDF

Ostródzcy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego na trasie Lubajny – Ostróda. Doszło tam do czołowego zderzenia samochodu Toyota Avensis i Rovera, w wyniku którego kierująca Roverem doznała rozległych obrażeń ciała i została przetransportowana śmigłowcem do szpitala w Olsztynie, natomiast kierujący Toyotą z ogólnymi potłuczeniami trafił do szpitala w Ostródzie. Ponadto okazało się, że kierowca Toyoty przewoził papierosy bez polskich znaków skarbowych.

Gmina Ostróda: Tragiczny wypadek pod Ornowem. Nie żyje 33-letni kierowca

Email Drukuj PDF

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, w którym śmierć poniósł 33-letni kierowca. Jak wstępnie ustalono, siedzący za kierownicą Audi mieszkaniec gminy Ostróda, na łuku drogi stracił panowanie nad samochodem i uderzył w przydrożne drzewo.

Ostróda: Nocny pościg ulicami miasta. Kierowca uciekał, bo był pijany

Email Drukuj PDF

Ostródzcy policjanci, po krótkim pościgu, zatrzymali 20-letniego kierowcę samochodu marki Peugeot, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Mężczyzna był pijany - miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi mu kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Ostróda: Piekarze zatruli się tlenkiem węgla

Email Drukuj PDF

W niedzielę 2 listopada wieczorem, ostródzcy strażacy zostaliś poinformowani o złym samopoczuciu grupy pracowników jednej z piekarni w Ostródzie.

Ostróda: Poszedł w odwiedziny do znajomej. Ukradł jej laptopa, biżuterię i pieniądze

Email Drukuj PDF

Kara nawet 5 lat pozbawienia wolności może grozić 21-latkowi z Ostródy, który przyszedł do swojej znajomej, by pomóc jej w naprawie laptopa. Młody mężczyzna wykorzystując fakt, że kobieta wyszła na chwilę do łazienki, ukradł jej biżuterię, laptopa i telefon komórkowy.

Ostróda: Alarm bombowy w Urzędzie Skarbowym, sądzie i prokuraturze

Email Drukuj PDF

W poniedziałek 27 października około godziny 10, do ostródzkiego sądu, prokuratury oraz Urzędu Skarbowego dotarły maile z informacją o podłożonych ładunkach wybuchowych. Policjanci sprawdzili budynki, jednak nie podjęto decyzji o ich ewakuacji.

Strona 2 z 120