Neo

 

Jesteś tutaj: Wiadomości Na sygnale

Na sygnale

Ostróda: W czterech okradali stacje paliw. Wpadli na gorącym uczynku

Email Drukuj PDF

Ostródzcy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku czterech sprawców kradzieży olejów silnikowych i innych artykułów. Mężczyźni w przeciągu kilkudziesięciu minut okradli dwie ostródzkie stacje paliw. W ręce policjantów wpadli podczas kolejnej próby. Łupem podejrzanych padł towar za ponad 500 złotych. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty.

Ostróda: Policjanci zatrzymali czterech poszukiwanych przez sąd mężczyzn

Email Drukuj PDF

Ostródzcy policjanci zatrzymali czterech ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości mężczyzn. Zatrzymani w wieku 20 - 58 lat, poszukiwani byli nakazami zatrzymania w celu odbycia kary pozbawienia wolności za znęcanie się, kradzieże i przywłaszczenie mienia.

Ostróda, powiat: Seria wypadków na drogach. Wszyscy sprawcy byli pijani!

Email Drukuj PDF

Takiego weekendu nie pamiętają nawet najstarsi funkcjonariusze ostródzkiej drogówki. Tylko w sobotę i niedzielę, zatrzymali aż ośmiu nietrzeźwych kierowców. Rekordziści "wydmuchali" po 3 promile!

Ostróda: Pijany kierowca szalał w centrum miasta. Zatrzymał go policjant po służbie

Email Drukuj PDF

Policjant z Ogniwa Ruchu Drogowego w Ostródzie udowodnił, że policjantem jest się zawsze, a nie tylko podczas służby. Funkcjonariusz w czasie wolnym zatrzymał pijanego kierowcę, który w centrum miasta ściął znak drogowy i zmusił do ucieczki przechodzącą przez przejście dla pieszych kobietę. Swoją niebezpieczną jazdę zakończył wjeżdżając w żywopłot. 34-letni kierowca Mercedesa miał 3 promile alkoholu w organizmie.

Gmina Ostróda: Pożar domu w Szyldaku. Spłonął dach i poddasze

Email Drukuj PDF

W czwartek 18 sierpnia, kilkanaście minut po godzinie 21:00, ostródzcy strażacy otrzymali zgłoszenie o płonącym domu w Szyldaku. Z ogniem walczyły trzy zastępy z ostródzkiej jednostki ratowniczo-gaśniczej oraz okoliczne ochotnicze straże pożarne.

Strona 2 z 203