Neo

 

Jesteś tutaj: Wiadomości Na sygnale

Na sygnale

Ostróda: 32-latek włamał się do automatu TV w szpitalu. Został złapany na gorącym uczynku

Email Drukuj PDF

Ostródzcy policjanci zatrzymali włamywacza, który usiłował okraść kasetkę automatu telewizyjnego w szpitalu. Tomasz K., używając scyzoryka i łyżki, wyłamał zamek i zabrał pieniądze. Za popełnione przestępstwo grozi mu teraz kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Powiat: Ojciec i syn pobili swoich kuzynów, a potem grozili im śmiercią

Email Drukuj PDF

Za pobicie i stosowanie gróźb karalnych odpowie 45-letni mężczyzna i jego 20-letni syn, którzy najpierw pobili dwóch innych mężczyzn, a potem grozili im śmiercią w przypadku nie wycofania obciążających sprawców zeznań. Mężczyźni przyznali się do winy, a prokurator zastosował wobec nich policyjny dozór. Teraz obaj ze swojego postępowania wytłumaczą się przed sądem.

Ostróda: Pijany kierowca autokaru chciał wieźć pasażerów do Warszawy

Email Drukuj PDF

Policjanci zatrzymali pracownika jednej z firm przewozowych, który miał wieźć pasażerów do Warszawy. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie prawie 1 promil alkoholu. Ponadto, jak powiedział świadek, 30-latek w takim stanie przyjechał do pracy swoim samochodem. Teraz ze swojego postępowania mężczyzna wytłumaczy się przed sądem. Za jazdę w stanie nietrzeźwości może mu grozić kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności i utrata uprawnień nawet na 10 lat.

Weekend na drogach powiatu ostródzkiego: Aż ośmiu pijanych kierowców!

Email Drukuj PDF

Aż ośmiu nietrzeźwych kierowców zatrzymali ostródzcy funkcjonariusze podczas minionego weekendu. Niechlubnym rekordzistą okazał się 51-latek z gminy Grunwald, który mając blisko 2,5 promila i sądowy zakaz prowadzenia pojazdów zdecydował się wsiąść za kierownicę opla. Wszyscy nieodpowiedzialni kierowcy ze swojego postępowania będą się tłumaczyć przed sądem.

Ostróda: Dwaj mieszkańcy Warszawy ukradli buty warte ok. 2000 złotych

Email Drukuj PDF

Kary nawet 5 lat pozbawienia wolności mogą grozić dwóm mieszkańcom Warszawy, którzy w jednym z ostródzkich marketów kradli markowe buty. Mężczyźni zostali zatrzymali przez policjantów po informacji od pracownika ochrony, że w sklepie przebywają mężczyźni, którzy kilka dni temu dokonali tam kradzieży.

Ostróda: Pijany turysta pływał motorówką po Jeziorze Drwęckim

Email Drukuj PDF

Przed sądem odpowie mieszkaniec Radomia, którego na Jeziorze Drwęckim zatrzymali ostródzcy wodniacy. Mężczyzna będąc pod wpływem alkoholu pływał łodzią motorową. Jak wykazało badanie stanu trzeźwości, 19–letni sternik miał blisko 1 promil alkoholu w organizmie.

Strona 2 z 142