Neo

Polecamy również: Noclegi w Polsce, tanie noclegi Mazury | Ostróda, Informacje lokalne | Strony www, poligrafia, ulotki, plakaty | Autoserwis Domańscy Ostróda

Jesteś tutaj: Wiadomości Na sygnale

Na sygnale

Ostróda: Trzy miesiące aresztu dla podejrzanego o znęcanie się nad matką

Email Drukuj PDF

Ostródzki sąd zadecydował o trzymiesięcznym aresztowaniu 21-letniego Kamila A., który jest podejrzany o znęcanie się nad swoją matką. Teraz może mu grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Gmina Ostróda: Jechał prawie 150 km/h w terenie zabudowanym

Email Drukuj PDF

Przed sądem będzie się tłumaczył 36-letni mężczyzna, który w terenie zabudowanym, w pobliżu przejścia dla pieszych, przekroczył prędkość o blisko 100 km/h. Mężczyzna nie widział w tym nic złego, ponieważ w pobliżu nie było szkoły. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy i skierują w stosunku do niego wniosek o ukaranie do sądu.

Ostróda: Uwaga na oszustów! Podają się za "Prokuraturę Celną"

Email Drukuj PDF

Policjanci ostrzegają przed oszustami, którzy wymyślili instytucję "Prokuratura Celna w Zielonej Górze" i nakładają grzywny celno- skarbowe. W powiecie ostródzkim takie pisma otrzymały już cztery osoby. Dwie z nich uwierzyły w autentyczność pisma i wpłaciły po 1000 złotych rzekomej grzywny.

Ostróda: Policjanci zlikwidowali plantację konopi indyjskich

Email Drukuj PDF

Ostródzcy kryminalni zlikwidowali nielegalną plantację konopi indyjskich, którą dwaj mieszkańcy miasta stworzyli na posesji jednego z nich. Mężczyźni wyhodowali rośliny, z których można wyprodukować nawet 700 porcji dilerskich marihuany o czarnorynkowej wartości ponad 20 tysięcy złotych.

Ostróda: Pędził po krajowej "siódemce" ponad 210 km/h! Wiózł żonę i dzieci

Email Drukuj PDF

Ostródzcy policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcy, który na drodze krajowej nr 7 przekroczył prędkość o ponad 100 km/h i nie zatrzymał się do kontroli. Funkcjonariusze, po krótkim pościgu, zatrzymali 35-latka, który wiózł żonę oraz dwoje swoich dzieci. Mieszkaniec Pasłęka nie potrafił wytłumaczyć, dlaczego jechał tak szybko i czemu nie zatrzymał się do kontroli. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Ostróda: Zatrzymano kolejnych sprawców przemocy domowej

Email Drukuj PDF

W miniony weekend ostródzcy policjanci zatrzymali kolejnych dwóch sprawców przemocy domowej. Wobec 45-letniego Mirosława H. sąd zadecydował o trzymiesięcznym areszcie, natomiast 53-letni Andrzej I. został objęty policyjnym dozorem.

Strona 2 z 114